BGDpoint Wedding!

Jesteśmy drukarnią znajdującą się w Warszawie, posiadającą młody, energiczny zespół zajmujący się klientem prywatnym.


Pierwszymi klientami BGDpoint Wedding byliśmy my sami, przez co doskonale znamy potrzeby przyszłych Państwa młodych, zdajemy sobie sprawę, że wszystko musi być idealne, a zaplanowanie wymarzonego ślubu i wesela oraz innych wydarzeń ważnych w naszym życiu, wiąże się z nerwami. Chcąc ograniczyć Państwa napięcie w tym ważnym czasie, zapewniamy pełną usługę poligraficzną!


W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.

 

Zaproszenia ślubne, to zawsze jedna z pierwszych ważnych decyzji w jakim stylu będą utrzymane wszystkie dodatki poligraficzne. Formaty zaproszeń ślubnych mogą być dowolne wykonujemy zarówno te standardowe ( 15x15cm, A4, A5, A6, DL) jak i te nietypowe!


Wydruk zaproszeń ślubnych możemy wykonać na papierze kredowym 300g/m2. Dysponujemy również ogromną ilością papierów ozdobnych (kolorowych, fakturowanych, eco i wiele, wiele innych).


Zaproszenia ślubne mogą posiadać również uszlachetnienia! Złocenie/Srebrzenie, foliowanie (mat/ błysk/ soft-touch), oraz dodatki w postaci wstążek, kokardek, elementów mocowanych na dystansach.

Oferowane przez nas zaproszenia ślubne są personalizowane, to Państwo decydują jakie treści zamieścimy, jaką czcionkę zastosujemy.


Niesamowite zaproszenia ślubne, to dla gości prognoza pięknego ślubu i wesela!


Winietki ślubne to nie tylko informacja, gdzie który gość ma zasiąść, ale przede wszystkim dekoracja stołu. Warto sprawić, że będzie spójna z całością wesela oraz zaproszeniem. W BGDpoint Wedding można wykonać wszystko w jednym miejscu, a osoba Państwa obsługująca jest również grafikiem zajmującym się projektami.


Dzięki temu że jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem, a poligrafia oraz tematy wedding'owe to nasza pasja, zawsze jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami! Dlatego też zawsze służymy radą, pomagamy w doborze kolorystki, dostosowujemy się do budżetu, starając się za każdym razem stworzyć coś niesamowitego, co spełni wszystkie oczekiwania Państwa Młodych.

Galeria:

Wedding Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it. Return to the album index page

Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.