Oferta

Druk Wielkoformatowy: 

Druk cyfrowy w drukarni wielokoformatowej

Tania Cyfrowa Drukarnia Wielkoformatowa oferuje Państwu wysokiej jakości realizację projektu z gotowego pliku, jak i również proponujemy skorzystanie z naszego studia graficznego, w którym na podstawie Państwa koncepcji, takowy projekt zostanie stworzony, skonsultowany, a następnie kompleksowo wykonany. Zależy nam bardzo na Państwa wygodzie, dlatego też uczestniczymy na każdym etapie powstawania zlecenia, łącznie z przygotowaniem grafiki czy montażem.

 

Drukarnia Wielkoformatowa w Warszawie:

Przy realizacji zleceń wielkoformatowych używany jest druk solwentowy, który jest najpopularniejsza techniką stosowaną przy reklamach zewnętrznych np. banerach, czy też reklamach wewnętrznych o większych wymiarach np. naklejki naścienne. Wydruk jest wykonywany na ploterze, gdzie tradycyjne atramenty na bazie wody zamienione są na atramenty na bazie rozpuszczalników organicznych.

 

W naszej drukarni oferujemy Państwu druk mid-solwentowy, który charakteryzuje się większa dokładnością od pozostałych odmian. Ważnym elementem jest również to, że nie jest toksyczny, ze względu na ograniczenie agresywnej chemii w tuszach. 

 

Istotna jest również trwałość naszych produktów, aby maksymalnie wydłużyć żywotność możemy Państwu zaproponować laminowanie folią matową lub błyszczącą wydrukowanego materiału. Dzięki temu promienie słoneczne oraz deszcz nie będą powodowały blaknięcia kolorów, przez co dłużej będą się mogli Państwo cieszyć pełną intensywnych barw, przykuwającą uwagę reklamą.

 

Możemy dla Państwa wykonać :

 

Przykładowe materiały, na których drukujemy:

 

Drukarnia cyfrowa w Warszawie

drukarnia warszawa

Druk Cyfrowy charakteryzuje się doskonałą jakością, można ją porównać do druku offsetowego. Przy czym jest zdecydowanie tańszy przy małych nakładach produkcyjnych. Umożliwia personalizowanie pojedynczych egzemplarzy, edycje elementów graficznych czy tekstowych po każdym cyklu drukowania. Jego zaletą jest szybki czas realizacji oraz możliwość drukowania na wielu różnych podłożach o różnych gramaturach i wykończeniach.

 

Możemy dla Państwa wykonać:

 

Druk offsetowy

Jest to rodzaj druku, w którym obraz przenoszony jest na papier za pomocą wcześniej przygotowanych matryc. Dysponujemy produkcyjnym systemem do formatu B1 i możliwością drukowania na podłożach o gramaturze od 60g/m2.

 

Zajmujemy się również dalszą obróbką wydruków:

 

Systemy wystawiennicze:

  • potykacze,

  • roll-upy,

  • ramki OWZ,

  • ścianki POP-UP, itd.


Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.