Druk Wielkoformatowy:Druk wielkoformatowy ostatnimi czasy jest jedną z najbardziej popularnych i najskuteczniejszych form reklamy wizualnej.

Wydruki wielkoformatowe mają szerokie zastosowanie w różnego rodzaju ekspozycjach reklamowych zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wydruk wykonany przez nas cechuje się dużą trwałością na panujące warunki atmosferyczne oraz na działanie promieniowania UV. Oferowany przez nas druk wielkoformatowy gwarantuje fotorealistyczną jakość wydruku, w nieograniczonym wymiarze i co najważniejsze atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Specjalizujemy się w tworzeniu wydruków wielkoformatowych w Warszawie.

Realizujemy nietypowe zlecenia związane z drukiem wielkoformatowym w Warszawie. Dostosowujemy się do wymagań klienta, oferując wysoką jakość naszych usług i korzystne ceny. Dbamy o zachowanie idealnego odzwierciedlania barw oraz wyrazistość konturów.

Nasz druk wielkoformatowy realizujemy na japońskim ploterze typu Mimaki.


Nasze wydruki wykorzystywane są jako:

 

Wydruki wielkoformatowe wykonujemy na:

 

Wydruki wielkoformatowe znajdują swoje zastosowanie nie tylko w działaniach reklamowych. Fotograficzna jakość wydruku oraz niemal nieograniczone możliwości wykorzystania dostępnych motywów i grafik sprawiają, że jest to nie tylko wszechstronna, ale również niezwykle atrakcyjna wizualnie forma dekoracji.

Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.