Naklejki

Naklejki w Warszawie są jedna z popularniejszych form reklam. Idąc ulicą spotykamy je na wystawach sklepowych, szybach, a nawet podłodze. Często informują nas o rabatach w marketach, czy też same w sobie są gadżetem reklamowym.  Coraz częściej naklejki goszczą też w naszych domach, stanowią ozdobne elementy ścian, drzwi, czy okien. Są też fantastycznymi dekoracjami okazjonalnymi, które nadają wielu świętom niepowtarzalny klimat.

 

Oferowane przez nas naklejki są drukowane techniką mid-solwentową, dzięki temu niezależnie od warunków atmosferycznych są bardzo trwałe, a stosowanie tuszy eco sprawia, że nawet wywieszone w pomieszczeniach nie mają szkodliwego wpływu na ludzi.

 

Drukujemy na nośnikach:

 

W celu wydłużenia żywotności naklejek, istnieje możliwość laminatu płynnego jak i stałego (połysk/mat). Efektem będzie większa odporność na uszkodzenia mechaniczne (zadrapania, rysy) oraz warunki atmosferyczne (deszcz, promienie uv).

Oferujemy produkcję naklejek w Warszawie. Naklejki mogą mieć dowolny kształt, rozmiar oraz kolor.

 

Naklejki w Warszawie podłogowe

Na naklejki podłogowe nakładany jest specjalny laminat, który zabezpiecza ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi np. rysy, ale stanowi również powierzchnię antypoślizgową. Istnieje możliwość zamówienia naklejek wielorazowego użytku. Stosowany jest wtedy inny klej i na przykład naklejki okazjonalne można odkleić, odpowiednio przechować na oryginalnym podkładzie, a następnie nakleić ponownie.

 

Naklejki w Warszawie wypukłe 3D

Produkujemy naklejki wypukłe - 3D. Kolorowy nadruk wykonwany jest na folii monomerycznej błyszczącej, na którą nakładana jest żywica poliuretanowa, tworząca efekt 3D. Wielkość jednego boku naklejki musi zmieścić się w przedziale 10-200mm. Są doskonałym gadżetem reklamowym Twojej firmy, bądź drobnym upominkiem upamiętniającym ważne wydarzenia.


Wyceny indywidualne prosimy o kontakt:


Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.