WIZYTÓWKI


tanie wizytówki Warszawa

 

Tanie wizytówki w Warszawie zazwyczaj o prostokątnym kształcie. We współczesnych czasach pełnią funkcję nie tylko poznawczą czy informacyjną, ale i reklamową. Wizytówki możemy podzielić na: służbowe, w których znajduje się imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz logo firmy, osobiste i rodzinne, na których zazwyczaj zamieszczamy tylko nasze personalia, a załączamy je na przykład do prezentów, paczek.

 

Oferujemy tanie wizytówki w Warszawie o dowolnych wymiarach. Na różnych podłożach i o ciekawych zdobieniach. Dobrze dobrana wizytówka to dobre pierwsze wrażenie, którego nie można powtórzyć, dlatego bardzo istotne jest, by była perfekcyjnie wykonana, a my jesteśmy w stanie to zapewnić.

 

Oferujemy nie tylko wizytówki, ale również identyfikatory, karty reklamowych, firmowe, rabatowych, karty stałego klienta, kalendarzyki listkowe, biznes karty, wizytówki multiloft. Jeżeli nie masz pomysłu, albo potrzebujesz pomocy przy realizacji koncepcji to zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszego studia graficznego.

 

Przykładowe materiały, na których drukujemy:

Plastik PVC oraz przezroczysty 0.7 mm 0.5mm, Papier Kredowy Mat/Połysk 350g, Tworzywo sztuczne biały winyl 375u, Karton z białym i kremowym spodem 300g 250g, Satyna 300g 400g, ECO Materica Kraft 250g, ECO Revive Pore Natural Matt 350g, ECO Woodstock Betulla 225g, ARCHES Biały naturalny 250g, CURIOUS SKIN Czerwień/kość słoniowa 270g, Dali, Biały/Czerwony 285g, Kreda mat 250g /350g, PLIKE czarny/czerwony 330g, STARDREAM Opal 285g

 

Dodatkowe zdobienia:

 

Wyceny indywidualne prosimy o kontakt:Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.