ROLL UP

Roll up  w Warszawie, czyli system wstawienniczy, zawierający zwinięty wydruk. Niesamowicie popularna forma reklamy ze względu na łatwe przechowywanie i transport. Idealnie sprawdzi się na wyjazdach, delegacjach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych. Niezastąpione przy różnego rodzaju prezentacjach. Wydruk w kasetkach można zmieniać wielokrotnie, co sprawia ze jest to bardzo ekonomiczna forma reklamy.

 

W dzisiejszych czasach istotne jest, by reklama nie tylko przyciągała uwagę, ale była również perfekcyjnie wykonana, ponieważ świadczy ona o firmie. Dlatego też przywiązujemy uwagę do najmniejszych szczegółów i ciągle dążymy do doskonałości.

 

Jeżeli mają Państwo gotowy projekt lub dopiero pomysł, który wymaga realizacji serdecznie zapraszamy do kontaktu. Proponujemy również skorzystać z usług naszego biura graficznego.

 

Zapewniamy estetyczny wygląd Roll up'u. Dostępne kasety o standardowym wymiarze 85cm, 100cm. By mieć pewność, że system wstawienniczy jest stabilny stosujemy sztywne aluminium. Żeby grafika się nie odklejała, przyklejamy ją na mocną taśmę "3M". Materiał stosowany do grafiki jest wysokiej jakości i gładkości, różni się od tego na którym wykonywane są banery.

 

Oferujemy również:

Wersje wzmocnione kaset do Roll up'ów, które gwarantują stabilność na bardzo długi czas.

Wersję Exclusive, czyli szeroka kaseta ze srebrnymi bokami szczególnie dobrze się prezentuje na uroczystych konferencjach. (Nie potrzeba dodatkowych nóżek, przy tej szerokości bardzo stabilna.)

 

Roll up w Warszawie to nie tylko reklamowy stojak, ale przede wszystkim przykuwająca uwagę prezentacja firmy.

 


Rollup w Warszawie

Wyceny indywidualne prosimy o kontakt:

Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.