Banery reklamowe 

Banery reklamowe są bardziej wysublimowaną formą plakatu oraz świetnym środkiem przekazu najważniejszych informacji. Banery reklamowe w Warszawie cieszą się dużą popularnością ze względu na pokaźny zasięg odbiorców, który jest zależny od lokalizacji takiej reklamy. Na banerach można umieszczać przeróżne wiadomości: położenia firmy z mapą dojazdu, promocje, chwytliwe hasła czy po prostu opis świadczonych usług. W porównaniu z plakatem, baner reklamowy (wielkoformatowy, baner PCV) jest odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV przez co jego żywotność jest zdecydowanie dłuższa . Jest to nie tylko metoda reklamy zewnętrznej, banery spełniają również swoją funkcje w większych metrażach:  halach, stadionach, sklepach. Banery reklamowe w Warszawie drukujemy na japońskich maszynach Mimaki.

Oferujemy Państwu banery drukowane metodą mid-solwentową.


Drukujemy na nośnikach:

  • Siatka Mesh - Bardzo wytrzymały i lekki materiał, stosowany zazwyczaj do wielko powierzchniowych banerów. Ze względu na liczne małe otwory przepuszcza światło, powietrze i dźwięk, bardzo odporna na amplitudy temperatur i na różne warunki atmosferyczne(słońce, wiatr, deszcz).


  • Baner Frontlit 510g - Miękki, wytrzymały materiał, łatwy do transportu ze względu na jego formę. Bardzo odporny na zniszczenia mechaniczne jak i warunki pogodowe (słońce, deszcz).


  • Baner Blockout - Przeznaczony do nadruku jednostronnego. Materiał wysokiej jakości z czarną przekładką, nieprzepuszczającą światła, co gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów na powierzchni, niezależnie od oświetlenia. Daje możliwość, zasłonięcia kolorowej ściany czy innej reklamy, a czarna przekładka zapewni, że nadruk na banerze będzie w idealnym stanie.

 

Nasze tanie banery reklamowe mają wzmocnione krawędzie oraz ocynkowane oczka, przez co są chronione przed korozją na skutek działania powietrza i wody. Standardowo odległość miedzy oczkami to 50cm, jednak istnieje możliwość dowolnego dystansu między nimi.

 

Banery to reklamy uniwersalne, mogą pojawiać się w małej formie np. na płocie ogrodzeniu, czy też w większych gabarytach np. na elewacji budynku. Oferujemy tanie i solidne banery reklamowe. Jeżeli pragniesz by Twoja firma została zauważona, a reklama była wykonana perfekcyjnie to Serdecznie Zapraszamy! Daj się zaskoczyć naszą jakością.

 

Wyceny indywidualne prosimy o kontakt:

Kontakt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

BGDpoint Sp. z o.o.